زندگی نامه دنیل هرناندز معروف به 6ix9ine

دنیل هرناندز (متولد 8 مه 1996)، به طور حرفه ای به نام 6ix9ine شناخته می شود (تلفظ “شش نه”)، یک رپر آمریکایی، خواننده، ترانه سرا و شخصیت رسانه ای است. حرفه او با سبک تهاجمی از رپ مشخص شده است، در حالی که شخصیت جالب و جنجالی اش با مشخصاتی از منظره رنگین کمان، تتو، تظاهرات عمومی با شخصیت های دیگر و مسائل حقوقی مشخص شده است.
هرناندز، متولد و بزرگ شده در بروکلین ، در سال 2017 به طور گسترده ای شناخته شد، پس از انتشار اولین تک آهنگ ” گومو “. این آهنگ به یک ضربه ملی تبدیل شد و به شماره 12 در جدول بیلبورد 200 رسید و پس از کسب مجوز پلاتین در ایالات متحده، موفق به کسب فروش بیشتر شد. او سال بعد یک میکس 69 روز را منتشر کرد که شامل سه تک آهنگ اضافی نیز بود که در Hot 100 قرار داشت، در حالی که میکس خودش در شماره چهارم در آلبوم بیلبورد 200 عرضه شد.
چند ماه بعد، تک آهنگ ” Fefe (فیفی)” که توسط همکار نیکی میناج و موردا بیتز به کار رفته بود ، در رتبه سوم در 100 موزیک برتر رقم خورد و به عنوان آلبوم اصلی پسر جادوگر (2018) به عنوان آلبوم اصلی خود معرفی کرد. با وجود دریافت انتقادات منفی، آلبوم شماره دو در بیلبورد 200 افتتاح شد.

حکم 3 ساله

به گذارش ساب جو ، جرم دقیق سیکس ناین، جرایم جنسی، کودک آزاری و استفاده از کودکان در روابط جنسی اعلام شده است. این خواننده آمریکایی همواره در حاشیه بوده و مدتی پیش هم ربوده شد که در نهایت آدم رباها جواهرات او را بردند و خودش را در کنار خیابان رها کردند. سیکس ناین درباره آن حادثه گفته بود: اگر پول و جواهرات نداشتم، مهاجمین حتماً من را می کشتند.

ماجرای ربوده شدن:

«تِکاشی سیکس ناین» خواننده رپ آمریکایی ربوده شد و تمام جواهراتش به سرقت رفت.

بخش پلیس نیویورک به آسوشِیتِدپرس اعلام کرد که این خواننده ساعت ۴ و نیم صبح دیروز در منطقه بروکلین نیویورک توسط دو نفر که از یک ماشین خارج شدند و به وی اسلحه کشیدند و او را به زور وادار به سوار شدن به خودرویی کردند و تمام جواهرات و اشیاء ارزشمندش را ربوده و او را کنار خیابان رها کرده و رفتند.

این خواننده رپ آمریکایی پس از نجات از دست دزدین، توسط پلیس نیویورک به بیمارستان منتقل شد. پلیس همچنین اعلام کرده که در ویدیویی که از این آدم ربایی بدست آمدهف نشان می دهد که سه مرد مسلح که صورت خود را پوشیده بودند از خودروی خود پیاده شده و خودروی تکاشی را متوقف می کنند و با کشیدن اسلحه او را مجبور به سوار شدن به خودروی دیگری می کنند سپس او را زده و بیهوش می کنند.

این خواننده رپ در مورد این آدم ربایی گفت: «اگر پول و جواهرات نداشتم، مهاجمین حتما من را می کشتند.» پس از آنکه من را گرفتند به خانه ام مراجعه کردند که در آنجا نامزدم حضور داشت و او را وادار کردند تا جواهرات من را به ارزش ۷۵۰ هزار دلار و نیز حدود ۲۰ هزار دلار پول نقد را به آنها داد.

دانلود زیرنویس Uncle Murda 50 Cent 6ix9ine Casanova Get The Strap

زیرنویس فارسی 6ix9ine Nicki Minaj Murda Beatz Fefe Official Music Video 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *